Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
В наявності
Код:002629703
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
| Виробник | |
| Вага | 10.8 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 257 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Колір | білий |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | швидкий старт |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
Очищення AquaCleanНалийте воду в миску, придатну для мікрохвильового приготування, поставте в піч та увімкніть AquaClean. Пара розм'якшить забруднення на стінках камери. Після завершення програми протріть стінки вологою тканиною.Автоматичні програмиАвтоматичні налаштування полегшують приготування деяких видів страв. Ви вибираєте тип страви, вводите її вагу і піч автоматично налаштовує потужність і тривалість приготування.Захисне блокуванняМікрохвильову піч можна заблокувати, щоб запобігти випадковому включенню.РозморожуванняВсі мікрохвильові печі Gorenje оснащені функцією ефективного розморожування, що дозволяє швидко та рівномірно розморожувати будь-які продукти.Просте очищенняОчищення гладкої та рівної поверхні робочої камери не потребує особливих зусиль. Все, що вам знадобиться, це волога ганчірка.Мікрохвилі для швидкого приготуванняМікрохвилі є різновидом електромагнітного випромінювання і викликають вібрацію молекул води, що міститься у продуктах. В результаті тертя молекул утворюється тепло, завдяки якому продукти розморожуються, підігріваються.Захисний вимикачЗахисний вимикач забезпечує безпечне користування мікрохвильовою піччю. Він автоматично перериває роботу, якщо дверцята печі відчинені.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
[[ getCurrentDecimal('4297') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4297') ]] ₴