Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1W
| Виробник | |
| Вага | 10.9 кг |
| Висота | 257 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | скляні дверцята |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1W
Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1W потужністю 800 Вт та об'ємом 20 л - вдалий варіант для повсякденних задач. Просте та зрозуміле управління за допомогою поворотних перемикачів. Має 5 рівнів потужності та функцію розморожування.
Тип: звичайна (соло) Спосіб установки: окремостояча Об'єм: 20 літрів Тип внутрішнього покриття: емаль Потужність НВЧ: 800 Вт Тип керування: механічний Тип відкриття дверцят: кнопка Функції та спеціальні програми: Aquaclean Функції та спеціальні програми: розморожування Оснащення: поворотний стіл Особливості: скляні дверцята Діаметр поворотного піддону: 270 мм Додатково: піднос що обертається Додатково: підсвічування камери Додатково: таймер Додатково: швидкий старт Ширина: 451 мм Глибина: 343 мм Висота: 257 мм Вага: 10.9 кг Колір: білий Колір: чорнийВідгуки та питання про - Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1W
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1W
[[ getCurrentDecimal('3706') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3705') ]] ₴