Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 10.3 кг |
| Тип гриля | ТЕН |
| Висота | 26.1 мм |
| Ширина | 45.5 мм |
| Глибина | 35.3 мм |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір | чорний |
| Тип | з грилем |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 20 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | швидкий нагрів |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Поворотний стіл | так |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |