Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
| Виробник | |
| Вага | 9.4 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Глибина | 332 мм |
| Колір | білий |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | автовідключення |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | швидкий старт |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Мікрохвильова піч 20MX707-W стане незамінною помічницею на кожній кухні. Це один з найбільш функціональних та зручних технічних пристроїв для кухні, призначений для швидкого приготування або швидкого підігріву їжі, розморожування продуктів. Для забезпечення комфортної експлуатації в моделі 20MX707-W є всі необхідні функції: потужність 700 Вт, камера на 20л, 6 рівнів потужності, функція розморожування, таймер роботи на 30 хвилин, які зроблять процес приготування улюблених страв простим і комфортним.
Тип: звичайна (соло) Спосіб установки: окремостояча Об'єм: 20 літрів Тип гриля: відсутній Тип внутрішнього покриття: емаль Потужність НВЧ: 700 Вт Тип керування: механічний Тип відкриття дверцят: кнопка Функції та спеціальні програми: розморожування Оснащення: поворотний стіл Особливості: автовідключення Діаметр поворотного піддону: 245 мм Додатково: піднос що обертається Додатково: підсвічування камери Додатково: таймер Додатково: швидкий старт Ширина: 446 мм Глибина: 332 мм Висота: 245 мм Вага: 9.4 кг Колір: білийВідгуки та питання про - Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
[[ getCurrentDecimal('3168') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2855') ]] ₴