Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-W
| Виробник | |
| Вага | 9.4 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Колір | білий |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Додатково | швидкий старт |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-W
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-W потужністю 700 Вт. Модель має 6 рівнів потужності, завдяки чому можна ідеально підігріти продукти залежно від ваших потреб. До переваг Grunhelm 20MX711-W можна також віднести наявність таймера та функцію розморожування.
Тип: звичайна (соло) Спосіб установки: окремостояча Об'єм: 20 літрів Тип гриля: відсутній Тип внутрішнього покриття: емаль Потужність НВЧ: 700 Вт Тип керування: механічний Тип відкриття дверцят: ручка Функції та спеціальні програми: розморожування Оснащення: поворотний стіл Особливості: блокування роботи при відкритих дверцятах Діаметр поворотного піддону: 245 мм Додатково: піднос що обертається Додатково: підсвічування камери Додатково: таймер Додатково: швидкий старт Ширина: 450 мм Глибина: 340 мм Висота: 240 мм Вага: 9.4 кг Колір: білийВідгуки та питання про - Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-W
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-W
[[ getCurrentDecimal('2769') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2766') ]] ₴