Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX823-B
| Виробник | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 29.1 мм |
| Ширина | 48.5 мм |
| Глибина | 39.2 мм |
| Дисплей | |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 23 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозігрів |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Поворотний стіл | так |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX823-B
Мікрохвильова піч GRUNHELM 23MX823-B виконана в стильному чорному кольорі, так що модель стане відмінним доповненням в будь-якому інтер'єрі. Мікрохвильова піч відрізняється високою потужністю в 800 Вт і великий камерою 23 л. Є функції розігріву, розмороження, а також приготування. Для зручного користування передбачений таймер, блокування роботи з відчиненими дверцятами. Тип: звичайна (соло) Спосіб установки: окрема Об'єм: 23 л Тип внутрішнього покриття: емаль Потужність НВЧ: 800 Вт Тип керування: сенсорний Дисплей: так Тип відкриття дверцят: ручка Функції та спеціальні програми: розморожування за вагою Функції та спеціальні програми: розморожування за часом Функції та спеціальні програми: автоматичне меню Функції та спеціальні програми: авторозігрів Оснащення: поворотний стіл Особливості: автовідключення Особливості: блокування роботи при відкритих дверцятах Поворотний стіл: так Діаметр поворотного піддону: 270 мм Додатково: підсвічування камери Додатково: таймер Ширина: 48.5 см Глибина: 39.2 см Висота: 29.1 см Вага: 13 кг Колір: чорний
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX823-B
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX823-B
[[ getCurrentDecimal('4295') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4091') ]] ₴