Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
Немає в наявності
Код:002150560
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
| Виробник | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 284 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 312 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Захист від дітей | Є |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | Easy Clean |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування від дітей |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
Легкоочищуване покриття EasyClean Спеціальне легкоочищуване покриття LG EasyClean стійке до механічних пошкоджень і вбирання жиру, завдяки чому частинки їжі не прилипають до стінок печі та легко очищаються. Компанія LG надає 10 років гарантії на покриття EasyClean.
Технологія i-Wave Завдяки технології i-Wave, мікрохвилі в печі поширюються рівномірно, забезпечуючи глибоке проникнення тепла як по центру, так і по краях страв. Особлива конструкція внутрішньої стінки допомагає хвилях поширюватися по всьому об'єму камери, що забезпечує рівномірніше приготування.
Автопрограми приготування «Кухні світу» 32 унікальні програми, що дозволяють без зусиль приготувати страви за традиційними рецептами французької, італійської, східної та російської кухні. Достатньо лише закласти необхідні продукти в камеру та вибрати відповідне меню, а піч сама встановить оптимальний режим приготування страви.
Економія електроенергії ECO ON Після закінчення роботи натисніть спеціальну кнопку ECO ON, щоб перевести піч у режим енергозбереження. Ця функція дозволить вам контролювати рівень інтенсивності підсвічування дисплея і освітлення.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
[[ getCurrentDecimal('5432') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5432') ]] ₴
