Модуль пам'яті для комп'ютера DDR2 4GB 800 MHz Golden Memory (GM800D2N6/4G)
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
DDR2, 4 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 800 МГц, Таймінги - CL6, Напруга живлення - 1.8 В Тип пам'яті: DDR2 Об'єм пам'яті: 4 ГБ Кількість модулів у наборі: 1 Частота пам'яті: 800 МГц Таймінги: CL6 Напруга живлення: 1.8 В Охолодження: немає Перевірка і корекція помилок (ECC): ні Буферизація: unbuffered (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Примітка: Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування.