Характеристики Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Black Prologix (PRO16GB3200B4)
| Виробник | |
| Частота пам'яті | |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Таймінги | CL16-20-20-38 |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Підсвічування | немає |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | ні |
| Буферизація | unbuffered |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | геймерська |
Читати повністю
Сховати
DDR4, 16 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 3200 МГц, Таймінги - CL16-20-20-38, Напруга живлення - 1.35 В, Підсвічування - немає, XMP Тип пам'яті: DDR4 Об'єм пам'яті: 16 ГБ Кількість модулів у наборі: 1 Частота пам'яті: 3200 МГц Стандарти пам'яті: PC4-25600 Таймінги: CL16-20-20-38 Напруга живлення: 1.35 В Охолодження: з радіатором охолодження Підсвічування: немає Форм-фактор пам'яті: 288-pin DIMM Розширені профілі розгону: XMP Перевірка і корекція помилок (ECC): ні Буферизація: unbuffered (Збірка) Висота модуля пам'яті: стандарт (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Примітка: Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування.
Всього відгуків:0
-18%