Характеристики Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR5 16GB 4800 MHz JetRam Transcend (JM4800ASE-16G)
| Виробник | TRANSCEND |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Стандарти пам'яті | PC5-38400 |
| Таймінги | CL40 |
| Напруга живлення | 1.1 В |
| Форм-фактор пам'яті | 262-pin SO-DIMM |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Буферизація | unbuffered |
| Охолодження | немає |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 5 Вт |
Читати повністю
Сховати
DDR5, 16 ГБ, У наборі - 1, 4800 МГц, CL40, 1.1 В, 262-pin SO-DIMM, non-ECC, немає Тип пам'яті: DDR5 Об'єм пам'яті: 16 ГБ Кількість модулів у наборі: 1 Стандарти пам'яті: PC5-38400 Частота пам'яті: 4800 МГц Таймінги: CL40 Напруга живлення: 1.1 В Форм-фактор пам'яті: 262-pin SO-DIMM Перевірка і корекція помилок (ECC): non-ECC Буферизація: unbuffered Охолодження: немає (Збірка) Висота модуля пам'яті: стандарт (Збірка) Споживча потужність: 5 Вт Примітка: Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування.
Всього відгуків:0
-18%