Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Морозильна скриня 300 літрів Delfa DCFH-300
За тарифами
За тарифами
Характеристики Морозильна скриня 300 літрів Delfa DCFH-300
| Виробник | |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Глибина | 711 мм |
| Колір корпусу | |
| Загальний об`єм | 316 л |
| Використовуваний холодоагент | |
| Кількість компресорів |
| Клас енергоспоживання | |
| Розморожування морозильної камери | |
| Кількість дверей | |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Енергоспоживання | 223 кВт/год |
| Покриття корпусу | |
| Автономне збереження холоду | 36 година |
| Індикатор відключення живлення | світловий індикатор |
| Кліматичний клас | |
| Тип морозильної камери | |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 1 |
| Стан |
Читати повністю
Сховати
Опис Морозильна скриня 300 літрів Delfa DCFH-300
Морозильна скриня 300 літрів Delfa DCFH-300
Побутова горизонтальна морозильна скриня з глухим кришкою на 316 літрів для заморожування та зберігання харчових продуктів у домашніх умовах. Горизонтальний морозильник Delfa DCFH-300 здатний заморожувати до 20 кг продуктів на добу.
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах за доступними цінами:
- Плівка для утеплення пластикових і дерев'яних вікон
- Економне опалення доступне кожному
- Комплект для самостійного складання електрорадіаторів ЕРА
- Холодильники, мініхолоди та мінібари
- Морозильні камери побутові
- Морозильні ларі
- Вбудована побутова техніка для кухні
Відгуки та питання про - Морозильна скриня 300 літрів Delfa DCFH-300
0.0
Всього відгуків:0