Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 150 кг |
| Об'єм масляного бака | 1.2 л |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість циліндрів | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Потужність двигуна | 9.5 л. с. |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Довжина | 1800 мм |
| Тип двигуна | |
| Тактность двигуна | Четырёхтактный |
| Марка двигуна | Zubr |
| Швидкість руху (транспортна) | 12 км/год |
| Система охолодження двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Діаметр коліс | 12 дюйм |
| Стан | |
| Трансмісія | |
| Система запуску | |
| В комплекте оборудования | Фрезы|Колеса пневматические |
| Максимальна ширина обробки | 135 см |
| Мінімальна ширина обробки | 80 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | |
| Зчеплення | |
| Швидкість обертання фрез | 120 об/хв |
| Вал відбору потужності | |
| Тип | Мотоблок |
| Количество фрез | 8 |
| Количество ножей | 30 |
| Уровень шума | 94 |
| Регулировка высоты | Да |
| Реверс | Да |
| Тип запуска | Ручной |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Мотоблок |
| Приналежність | Дім |
| Група | Сад, город |
| Підгрупа | Садова техніка |
Характеристики Мотоблок дизельний Zubr JR-Q79-БП 9.5 к.с ручний стартер мотокультиватор
В наявності
Код:004040584