Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина | 250 мм |
| Антипригарне покриття форми | |
| Довжина | 355 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | |
| Висота стінок | 45 мм |
| Тип форми | |
| Призначення форми | Для хлеба|Для пирога|Для лазаньи|Для птицы|Для мяса|Для рыбы |
| Конструкція форми | |
| Мoдель | MR-1114-35 |
| Назва товару | Форма |
| Назначение | для випікання |
| Размер | 34,5*25*4,5см |
| Форм-фактор | Прямоугольная |