Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
В наявності
Код:002631305
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
| Виробник | |
| Вага | 3.8 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Дисплей | |
| Особливості | шнур від'єднується |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Габарити | 320 х 300 х 300 мм |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Типи програм | жарка |
| Ручні налаштування | температура |
| Додаткові можливості | знімний паровий клапан |
| Сумісні чаші | RB-C508 |
| Кількість програм | 10 |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Також шукають | недорогі |
| Мова меню | російська |
| Потужність | 860 Вт |
| Керування | сенсорне |
| Тип | мультиварка |
| Колір | чорний |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-170 ° С, з кроком 5 ° С |
| Функції | підтримання температури |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
Готувати з такою технікою, як мультиварка REDMOND RMC-M22 Black , одне задоволення. Вона практично все робить за Вас, а Ваше завдання полягає в її наповненні продуктами і вибором параметрів, необхідних для їх приготування. Мультиварка комплектується спеціальною чашею з керамічним антипригарним покриттям, об'ємом в 5 л, оснащена світлодіодним цифровим дисплеєм і 10-ю автоматичними програмами, а також функцією мультиповар.
Зручна і можливість підтримання тепла вже приготованого блюда, яка може бути відключена, і встановлений таймер відстрочки старту на 24 години. З мультиваркою REDMOND RMC-M22 Black Ви легко зваріть кашу і суп, стушкувати або підсмажити улюблені продукти, зробите випічку, а також приготуєте дієтичні страви на пару, зробите йогурт і навіть пастеризацію.
Відгуки та питання про - Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
0.0
Всього відгуків:0
Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
[[ getCurrentDecimal('2197') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2197') ]] ₴