Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile |
| Довжина (см) | 16.4 |
| Діаметр (см) | 3.7 |
| Вібрація | так |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile |
| Довжина (см) | 16.4 |
| Діаметр (см) | 3.7 |
| Вібрація | так |