Маркетплейс твоєї Країни![]()
Насос вібраційний GRASS HOPPER PG-300, верхній забір води, одноклапанний заглибний насос, насос для поливання
В наявності
Код:004038589
Характеристики Насос вібраційний GRASS HOPPER PG-300, верхній забір води, одноклапанний заглибний насос, насос для поливання
| Виробник | |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | |
| Напруга мережі | |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Спосіб установки насоса | |
| Максимальний напір | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 4 мм |
| Стан |
Читати повністю
Сховати
Опис Насос вібраційний GRASS HOPPER PG-300, верхній забір води, одноклапанний заглибний насос, насос для поливання
Насос вібраційний GRASS HOPPER PG-300, верхній забір води, одноклапанний заглибний насос, насос для поливання
Вібраційний заглибний насос Grass Hopper одноклапанний із верхнім парканом може використовуватися для забезпечення подавання прісної води з водойми будь-якого типу, а також свердловин трубчастого типу (якщо їхній діаметр більший за 10 см). Підійде для забезпечення поливання саду або городу, а також ділянки біля будинку або водопостачання самого будинку.
Характеристики:
- Максимальна глибина роботи — 60 м
- Максимальна глибина занурення — 5 м
- Продуктивність: до 1500 л/год.
- Мінімальний діаметр свердловини: 11 см
- Кількість клапанів: 1 шт.
- Довжина шнура — 10 м
- Вага — 3, 4 кг
Комплектація
- Насос
- Гумовий поршень
- Хомут
- Мотузка
- Паспорт ( польською мовою)
- Паковання
Увага:
- Забороняється робота насоса без занурення у воду.
- Насос має працювати не більш ніж два години з подальшим вимкненням на 20 хвилин.
- Користуватися насосом треба не більш ніж 12 годин на добу.
УВАГА... Насос має працювати не більш ніж два години, потом 20 хвилин перерив . Це дуже важливо. Гарантія підлягає, якщо насос у суху не працював, дріт не обрізаний і насос не розкривався.
Відгуки та питання про - Насос вібраційний GRASS HOPPER PG-300, верхній забір води, одноклапанний заглибний насос, насос для поливання
[[ getCurrentDecimal('870') ]] ₴