Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | |
| Напруга мережі | |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Спосіб установки насоса | |
| Максимальний напір | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 4 мм |
| Стан | |
| Вид насоса | Вибрационный |
Характеристики Насос вібраційний GRASS HOPPER PG-300, верхній забір води, одноклапанний заглибний насос, насос для поливання
В наявності
Код:004038589