Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 238 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Да |
| Регулювання швидкості | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кут нахилу | 180 град. |
| Варіант установки | Настільний |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Функція нахилу | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Стан | Новий |
| Питание | USB |
| Тип назначения | Настольный вентилятор с RGB-подсветкой, аккумуляторный с регулировкой скорости от USB с обдувом |
Характеристики Настільний вентилятор з RGB-підсвіткою, акумуляторний із регулюванням швидкості від USB з обдувом
В наявності
Код:003100778