Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Настінний електричний обігрівач 2000 Вт Concept QH4100
За тарифами
За тарифами
Характеристики Настінний електричний обігрівач 2000 Вт Concept QH4100
| Виробник | |
| Вага | 2.36 кг |
| Тип управління | Сенсорне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Повітряний фільтр | |
| Висота | 187 мм |
| Ширина | 542 мм |
| Глибина | 123 мм |
| Колір корпусу | |
| Відстрочка старту | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Таймер | |
| Індикатор роботи | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Тип нагрівального елементу | Керамический |
| Терморегулятор | |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Підтримання температури | |
| Коліщата | |
| Кріплення на стіну | |
| Пульт дистанційного керування | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Індикатор температури | |
| Ручка для перенесення | |
| Функція пам'яті | Так |
| Тип встановлення | |
| Рекомендована площа приміщення | 20 м² |
| Функція зволоження | |
| Функція іонізації | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Ні |
| Рушникосушка | |
| Стан |
Читати повністю
Сховати
Опис Настінний електричний обігрівач 2000 Вт Concept QH4100
Електрообігрівач Smart 2000 W Concept QH4100 Мобільний додаток Підходить для ванної кімнати Таймер Підходить для ванної кімнати Настінний електричний обігрівач QH4100 має сучасний дизайн зі скляною панеллю сірого кольору, що надає йому привабливості. Підходить для опалення приміщень площею 20 м2. Завдяки ступеню захисту IP22 він стійкий до вологи, тому його можна використовувати і у ванній кімнаті. Для забезпечення безпечної роботи обігрівач оснащений системою захисту від перегріву та блокуванням від дітей, що запобігає небажаному перенастроюванню вибраних значень. Зручне керування через мобільний додаток Concept Home Електричний обігрівач Smart QH4100 має 2 рівні потужності на вибір, тепле або гаряче повітря, функцію вентилятора та регулювання коливання ламелів для ефективного розподілу тепла. За допомогою LED дисплея можна контролювати поточну температуру в кімнаті та значення, які ви встановили. Він оснащений пультом дистанційного керування та можливістю підключення до мобільної програми Concept Home, за допомогою якої можна керувати опаленням за допомогою смартфона з будь-якого місця. Функція відкритого вікна При увімкненні функції відкритого вікна пристрій автоматично вимикається, коли температура раптово знизиться, тим самим заощаджуючи споживання електроенергії. Тепло точно за планом Настінний обігрівач QH4100 Smart має практичний таймер для створення точного плану опалення. Ви можете вибрати конкретний день і час, коли обігрів автоматично вмикається на бажану температуру. Ви особливо оціните це під час прийому ванни або душу, оскільки у вашій ванній кімнаті завжди буде приємно та тепло.
Відгуки та питання про - Настінний електричний обігрівач 2000 Вт Concept QH4100
0.0
Всього відгуків:0