Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 2.36 кг |
| Тип управління | Сенсорне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Повітряний фільтр | |
| Висота | 187 мм |
| Ширина | 542 мм |
| Глибина | 123 мм |
| Колір корпусу | |
| Відстрочка старту | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Таймер | |
| Індикатор роботи | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Тип нагрівального елементу | Керамический |
| Терморегулятор | |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Підтримання температури | |
| Коліщата | |
| Кріплення на стіну | |
| Пульт дистанційного керування | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Індикатор температури | |
| Ручка для перенесення | |
| Функція пам'яті | Так |
| Тип встановлення | |
| Рекомендована площа приміщення | 20 м² |
| Функція зволоження | |
| Функція іонізації | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Ні |
| Рушникосушка | |
| Стан | |
| Потребляемая мощность | 2000 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Регулировка высоты | False |
| Максимальное время установки таймера | 720 |
| Защита от перегрева | Так |
| Защита от детей | Так |
Товар не доступний
Характеристики Настінний електричний обігрівач 2000 Вт Concept QH4100
За тарифами
За тарифами