OCOM POS-M1106-W58 POS-термінал з принтером чеків 58мм, із сенсорним 11,6 дюймовим екраном Windows версія
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Особливості даної моделі терміналу:
  1. Чотириядерний процесор Intel J4125.
  2. Постійний запам'ятовуючий пристрій mSATA SSD 64 ГБ.
  4. Пласка та водонепроникна поверхня дисплею, стійка до подряпин.
  6. Вбудований термопринтер для друку чеків 58мм.
Технічні характеристики пристрою:
1. Основні загальні характеристики:
  • Тип пристрою: POS-термінал із сенсорною панеллю діагоналлю 11,6 дюйма
  • Модель: POS-M1106-W58
  • Матеріал корпусу: пластик
  • Колір: чорний + графіт
2. Характеристики дисплею:
  • Діагональ екрану: 11.6 дюйма (294 мм)
  • Яскравість екрану: 300 кд/кв.м
  • Кути огляду:
    • горизонтальний – 160 град
    • вертикальний – 150 град
  • Характеристики сенсора: ємнісна сенсорна панель з розпізнаванням 5 точок торкання
3. Аппаратна платформа:
  • Процесор: Intel Celeron J4125 (4 ядра/ 4 потока; 2,0ГГЦ; турбобуст 2,7ГГц)
  • Оперативна пам'ять: 1 х SODIMM DDRIII slot, 4ГБ DDR3 1333МГц (з опціональною можливістю розширення до 8Гб 1600МГц)
  • Мережеві можливості: 10/100Mbs, Realtek RTL8111F Lan chip
  • * Підтримувані операційні системи: Windows7, 8, 10, Embedded, WEPOS, Linux
  • 1 х Кнопка включення
  • 1 х Роз'єм підключення зовнішнього джерела живлення 12В 5А
  • 1 х Роз'єм LAN RJ45
  • 4 х Роз'єм USB 3.0 (задня панель)
  • 1 х Роз'єм USB 3.0 (бічна панель)
  • 1 х Роз'єм RS232 DE-9
  • 1 х Роз'єм VGA D-SUB 15 pin
  • 1 х Роз'єм RJ11 для підключення грошового ящика
  • 1 х Роз'єм підключення мікрофона AUDIO-in 3.5 jack
  • 1 х Роз'єм підключення акустичної системи (навушників) AUDIO-out 3.5 jack
  • Тип друку: прямий термодрук
  • Швидкість друку: 70мм/с
  • Тип носія, що встановлюється: касова стрічка прямого термоперенесення з термочутливим шаром
  • Ширина носія, що встановлюється: 57,5±0,5мм
  • Максимальний діаметр рулона, що встановлюється: 50мм
  • Ширина друку: 48мм
6. Характеристики живлення, комплектація:
  • Характеристики комплектного зовнішнього джерела живлення: 12В 5А
7. Умови зберігання та експлуатації:
  • Інтервал температур експлуатації: від 0 до 40°C
  • ** Інтервал температур зберігання: від -10 до 60°C
  • Відносна вологість при експлуатації: від 10 до 70% (без утворення конденсату)
  • ** Відносна вологість при зберіганні: від 0 до 90% (без утворення конденсату)
8. Вага та габаритні розміри:
  • Вага нетто: 2,4 кг (з комплектним блоком живлення)
  • Вага брутто: 3,1 кг
  • Тип упаковки: гофрокартон з демпфуючим матеріалом зі спіненого поліетилену.
  • Розмір упаковки: 400 х 390 х 190 мм