Маркетплейс твоєї Країни![]()
Переносна настільна електроплита Suntera, Настільна плита для приготування їжі, Надійна кухонна плита LH-33
В наявності
Код:003604131
Магазин
PULSE SHOP
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Переносна настільна електроплита Suntera, Настільна плита для приготування їжі, Надійна кухонна плита LH-33
| Виробник | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Стан | |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Количество электрических конфорок | 2 |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Потребляемая мощность | 2500 |
| Тип управления | Механическое |
| Товар | Плита бытовая портативная Suntera, Плита электрическая мощная, Плиты электрические бытовые 2 конфорки LH-33 |
Читати повністю
Сховати
Опис Переносна настільна електроплита Suntera, Настільна плита для приготування їжі, Надійна кухонна плита LH-33
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео! 👇Тисни "Детальніше!"👇
🔧 Переносна настільна електроплита Suntera, Настільна плита для приготування їжі, Надійна кухонна плита LH-33
- ✅ Потужність плити, кВт 2.5
- ✅ Додаткові характеристики Для дому
- ✅ Тип керування Поворотні перемикачі
- ✅ Кількість конфорок 2
- ✅ Тип Електрична
- ✅ Країна-виробник товару Китай
- ✅ Розміри конфорок: 15.5см/18,5см
Відгуки та питання про - Переносна настільна електроплита Suntera, Настільна плита для приготування їжі, Надійна кухонна плита LH-33
0.0
Всього відгуків:0
Переносна настільна електроплита Suntera, Настільна плита для приготування їжі, Надійна кухонна плита LH-33
[[ getCurrentDecimal('1089') ]] ₴