Маркетплейс твоєї Країни![]()
Плита електрична потужна, Настільні плити для дому, Плита для любителів готувати, Електро електроплити FL-48
В наявності
Код:003600478
Магазин
PULSE SHOP
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Плита електрична потужна, Настільні плити для дому, Плита для любителів готувати, Електро електроплити FL-48
| Виробник | Seabreeze |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Стан | |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Количество электрических конфорок | 1 |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Потребляемая мощность | 1000 |
| Тип управления | Механическое |
| Товар | Электроплита настольная плита одноконфорочная, Электрическая плита с высокой мощностью FL-48 |
Читати повністю
Сховати
Опис Плита електрична потужна, Настільні плити для дому, Плита для любителів готувати, Електро електроплити FL-48
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео! 👇Тисни "Детальніше!"👇
⚙️ Плита електрична потужна, Настільні плити для дому, Плита для любителів готувати, Електро електроплити FL-48
⚡ Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою в доступній ціновій категорії.Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті
⚡ Плитка електрична SeaBreeze SB-062.
- 🔘 Плавне регулювання температури конфорки 80-420°С.
- 🔘 Захист від перегріву.
- 🔘 Номінальна споживана потужність 1000 Вт.
- 🔘 Світловий індикатор роботи.
- 🔘 Діаметр конфорки 16 см.
- 🔘 Протиковзкі гумові ніжки.
- 🔘 1 конфорка.
- 🔘 Підходить для розпалювання вугілля до кальяну.
Відгуки та питання про - Плита електрична потужна, Настільні плити для дому, Плита для любителів готувати, Електро електроплити FL-48
0.0
Всього відгуків:0
Плита електрична потужна, Настільні плити для дому, Плита для любителів готувати, Електро електроплити FL-48
[[ getCurrentDecimal('427') ]] ₴