Плиткоріз електричний GTM TSW230N-920 з водяним охолодженням
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
GTM TSW230N-920 - професійний електричний верстат для різання плитки, черепиці, каменю або будівельних блоків довжиною до 920 мм. Підходить для роботи з керамікою, мармуром, гранітом, базальтом, штучним каменем, бетоном і газобетоном. Завдяки водяному охолодженню ріжучої кромки диска, забезпечується якісний і рівний різ, що особливо важливо під час обробки керамічної та керамогранітної плитки.
  • Обладнання професійного класу
  • Асинхронний двигун потужністю 1200 Вт із захистом від перегріву
  • Під час роботи використовуються алмазні диски розміром 230х25,4 мм
  • Широкий спектр робочих матеріалів залежно від типу встановленого диска
  • Водяне охолодження ріжучої кромки диска
  • Максимальна довжина різу плитки 920 мм
  • Регулювання кута нахилу диска до 45° дає змогу різати плитку для стиків
  • Максимальна товщина різу плитки 45 мм (під кутом 90°)