Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Посудомийна машина Beko BDIS36020
| Виробник | |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Клас енергоспоживання | |
| Також шукають | з шириною 45 см |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 10 комплектів посуду |
| Кількість програм | 6 |
| Програми | попереднє ополіскування |
| Особливості | тримач для столових приборів |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Beko BDIS36020
Автодозування мийного засобу AUTODOSEБільше не потрібно турбуватися про кількість мийного засобу або необхідність додавати його перед кожним завантаженням машини. Просто налийте в посудомийну машину рідкий мийний засіб, а функція AutoDose автоматично додаватиме необхідну кількість протягом місяця. Результат? Ідеально чистий посуд після кожного миття без необхідності постійно додавати мийний засіб. . Завдяки цьому в посудомийній машинці можна розмістити до 15 комплектів посуду. Середній кошик легко регулюється по висоті та має три положення фіксації. Така конструкція дає можливість розмістити до 15 комплектів посуду і великі тарілки діаметром до 31 см у нижньому кошику.Інверторний двигун PROSMARTЦя посудомийна машина оснащується сучасним інверторним двигуном, перевагами якого є: - економія електроенергії — низький рівень шуму — висока надійність та продуктивність, про що свідчить 10-річна гарантія на інверторні двигуни від beko.Управління в один дотикУправління посудомийкою ще ніколи не було таким простим – просто натисніть значок для вибору необхідної програми.АвтопрограмаЦя посудомийна машина оснащена датчиком забруднення, завдяки якому автоматична програма миття сама вибере відповідний режим та температуру миття. Ця функція стане в пригоді тим, хто користується посудомийкою вперше, або у випадках, коли посуд збирається кілька днів. вас немає часу на очікування — включайте функцію швидкого миття для будь-якої програми. від приготування страв у духовці. Завдяки простору, достатньому для розміщення 3 дек, і програмі миття дека під високим тиском, функція TrayWashTM зробить всю важку роботу за вас. Тепер ви можете робити і те, й інше із задоволенням.
Тип: вбудована Завантаження: 10 комплектів посуду Клас енергоспоживання: A++ Кількість програм: 6 Кількість температурних режимів: 6 Рівень шуму: 47 дБ Програми: aquaflex Програми: ECO Програми: Quick Особливості: індикатор "Промінь на підлозі" Особливості: індикація наявності ополіскувача Особливості: індикація наявності солі Програми: інтенсивна Програми: автоматична Програми: делікатна Програми: міні Програми: попереднє ополіскування Особливості: система захисту від протікання Особливості: тримач для столових приборів Ширина: 44.8 см Висота: 82 см Глибина: 55 см Колір: білийВідгуки та питання про - Посудомийна машина Beko BDIS36020
[[ getCurrentDecimal('15349') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('15332') ]] ₴