Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Посудомийна машина Gorenje GV520E10
| Виробник | |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 11 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Програми | швидка |
| Особливості | функція «3 в 1» |
| Колір | білий |
| Також шукають | з шириною 45 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Посудомийна машина Gorenje GV520E10
Gorenje GV520E10 переваги:
Самоочищення фільтрів Автоматична система запобігає засміченню фільтрів, а спеціальна система ополіскування попереджає неполадки в їх роботі.
AquaStop Посудомийні машини Gorenje обладнані найнадійнішим захистом від протікання - AquaStop. Якщо ви включили посудомийну машину Gorenje і вийшли з дому у справах, будьте спокійні! Вбудована система AquaStop забезпечить абсолютну безпеку. У разі виникнення протікання ця система перекриє надходження води, а насос відкачає воду, що залишилася, з бака машини.
3 в 1 За допомогою функції «3 в 1» посудомийна машина автоматично визначає, який вид миючого засобу використовується - звичайний набір або таблетка «3 в 1», і пристосовує до нього процес миття. Це забезпечує блискучий результат незалежно від використаного миючого засобу.
Тип: вбудована Клас енергоспоживання: A++ Завантаження: 11 комплектів посуду Кількість програм: 5 Кількість температурних режимів: 3 Рівень шуму: 47 дБ Програми: ECO Особливості: Індикатор обраної програми Особливості: індикатор УВІМК./ВИМК. Програми: інтенсивна Особливості: бак з нержавіючої сталі Програми: економічна Програми: замочування Особливості: Передбачає навішування меблевого фасаду Особливості: сервісна діагностика Особливості: Складні тримачі тарілок Особливості: функція «3 в 1» Програми: швидка Ширина: 44.8 см Висота: 81,5 см Глибина: 55 см Колір: білийВідгуки та питання про - Посудомийна машина Gorenje GV520E10
[[ getCurrentDecimal('16599') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('16599') ]] ₴