Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 42 кг |
| Вікова група | |
| Конструкція | |
| Час зарядки | 6 година |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Колір | |
| Матеріал рами | |
| Рік випуску | 2024 |
| Стан | |
| Особливості | Ручной тормоз|Подножка |
| Вид шини | |
| Тип батареї | |
| Передній/Задній світло | |
| Гарантийный срок | 0 |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней / Полная оплата |
| Вид | Електросамокат |
| Група | Електротранспорт |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Підгрупа | Електротранспорт |
Характеристики Потужний електросамокат E9 Crosser MAX AIR з 10-дюймовими колесами 111144
В наявності
Код:004043315