Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Повітродувка акумуляторна Greenworks G24AB (без АКБ, 24 В)
| Виробник | |
| Вага | 1.53 кг |
| Живлення | Аккумулятор |
| Тип акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Довжина | 405 мм |
| Тип | |
| Форм-фактор | |
| Стан | |
| Тип приводу | |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 561 куб.м/год |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 45 м/сек |
Читати повністю
Сховати
Опис Повітродувка акумуляторна Greenworks G24AB (без АКБ, 24 В)
Повітродувка акумуляторна Greenworks G24AB (без АКБ, 24 В)
Відгуки та питання про - Повітродувка акумуляторна Greenworks G24AB (без АКБ, 24 В)
0.0
Всього відгуків:0