Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Матеріал | Кордура |
| Колір | Чёрный |
| Высота | 22 см |
| Количество лямок | 1 |
| Объем | 8 л |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle |
| Товар | Наплечный мессенджер, Модная сумка планшет на грудь, Мужская универсальная сумка на каждый день KQ-34 |
Характеристики Практична чоловіча сумка слінг, Чоловіча стьобана сумка через плече, Сумки-месенджери поштарки KQ-34
В наявності
Код:003604260
Магазин
PULSE SHOP
(0.0)
За тарифами
За тарифами