Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | |
| Колір | Чёрный |
| Страна производитель | Украина |
| Количество лямок | 1 |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle |
| Производитель | Без бренда |
| Товар | Сумка мужская брезентовая тканевая органайзер, Сумка через плечо военная маскировка RT-79 |
Характеристики Практична сумка-месенджер, Рюкзак військовий тактичний сумка тактична військова, Сумка чоловіча тактика RT-79
Немає в наявності
Код:003944161
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами