Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 90 г |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Оптичне збільшення | 1 х |
| RS-232 | Нет |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип об'єктива | Фиксированный |
| Напруга | 5 В |
| Застосування | Внутрішня |
| Форм-фактор | Міні |
| Тип матриці | CMOS |
| Кут огляду по вертикалі | 50 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 90 град. |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Аналогова |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (ТВЛ) | 1000 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Нет |
| Чутливість | 1 люкс |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Нет |
| Сигнал/шум | 50 дБ |
| Можливість зміни об'єктивів | Нет |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Діафрагма | Фіксована |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| WDR | Нет |
| DNR | Немає |
| BLC | Нет |
| DSS | Нет |
| Приватні маски | Нет |
| Виявлення руху | Так |
| Аудиовихід | Нет |
| Компонентний відеовихід | Нет |
| Композитний відеовихід | Нет |
| Мікрофонний вхід | Нет |
| RS-485 | Нет |
| ІЧ-порт | Нет |
| Порт для SD-карти | Так |
| Антивандальный корпус | Нет |
| Підігрів корпусу | Нет |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Датчик руху | Так |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Нет |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Розпізнавання номерів | Нет |
| Дальность ИК-подсветки | 0 |
| Дальность LED подсветки | 0 |
| Цифровое увеличение | 0 |
| Угол поворота | 0 |
| Угол наклона | 0 |
| Минимальная рабочая температура | -10 |
| Цвет | Черный |
| Виробник | ZAIZAITY |