Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-000000926)
| Виробник | |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 512KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Максимально допустима температура | 90°C |
| Розблокований множник | так |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Дата виходу | 04.04.2022 |
| Тип поставки | Tray |
| Також шукають | топові |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
Читати повністю
Сховати
Опис Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-000000926)
Технологія AMD StoreMI Простий та швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу. Архітектура процесорних ядер AMD «Zen 3» Найшвидші у світі ядра для геймерів на ПК AMD Ryzen VR-Ready Premium Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
Сімейство процесора: AMD Ryzen 7 Сокет: AM4 Кількість ядер: 8 ядер Кількість потоків: 16 потоків Базова тактова частота процесора: 3.4 GHz Максимальна тактова частота процесора: 4.6 GHz Максимальний TDP: 65 Вт Техпроцес: 7nm Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня: L1: 512KB Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня: L2: 4MB Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня: L3: 32MB Тип оперативной пам'яті: DDR4 Максимальна швидкодія пам'яті: 3200 MHz Кількість каналів пам'яті: 2 Графічне ядро: немає Архітектура ядра AMD: Zen 3 Максимально допустима температура: 90°C Розблокований множник: так Версія PCI express: 4.0 Дата виходу: 04.04.2022 Тип поставки: Tray Охолодження в комплекті: без кулера (Збірка) Покоління процессора: Zen3Відгуки та питання про - Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-000000926)
0.0
Всього відгуків:0
Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-000000926)
[[ getCurrentDecimal('11498') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11498') ]] ₴