Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 11400 (CM8070804497015)
| Виробник | INTEL |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.6 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 50 GB/s |
| Графічне ядро | Intel UHD Graphics 730 |
| Базова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.30 GHz |
| Обсяг відеопам'яті графічної системи | 64 GB |
| Покоління процесорів Intel | Rocket Lake |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Версія PCI express | 4.0 x20 |
| Дата виходу | 1 квартал 2021 |
| Тип поставки | Tray |
| Також шукають | потужні |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| (Збірка) Покоління процессора | Rocket Lake |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Техпроцес | 14nm |
Читати повністю
Сховати
Опис Процесор INTEL Core™ i5 11400 (CM8070804497015)
Процесор Intel Core i5-11400 11-го покоління для настільних ПК оптимізований для ігор, творчості та продуктивності з підтримкою PCIe Gen 4.0. Сумісність з материнськими платами на базі чіпсетів серії 500.
Частота системної шини: 8 GT/s Сімейство процесора: Intel Core i5 Сокет: 1200 Кількість ядер: 6 ядер Кількість потоків: 12 потоків Базова тактова частота процесора: 2.6 GHz Максимальна тактова частота процесора: 4.4 GHz Максимальний TDP: 65 Вт Техпроцес: 14nm Кеш-пам'ять: 12 MB Intel Smart Cache Максимальний обсяг оперативной пам'яті: 128 GB Тип оперативной пам'яті: DDR4 Максимальна швидкодія пам'яті: 3200 MHz Кількість каналів пам'яті: 2 Максимальна пропускна здатність пам'яті: 50 GB/s Графічне ядро: Intel UHD Graphics 730 Базова частота графічного процесора: 350 MHz Максимальна частота графічного процесора: 1.30 GHz Обсяг відеопам'яті графічної системи: 64 GB Покоління процесорів Intel: Rocket Lake Максимально допустима температура: 100°C Версія PCI express: 4.0 x20 Дата виходу: 1 квартал 2021 Тип поставки: Tray Охолодження в комплекті: без кулера (Збірка) Покоління процессора: Rocket LakeВідгуки та питання про - Процесор INTEL Core™ i5 11400 (CM8070804497015)
0.0
Всього відгуків:0
Процесор INTEL Core™ i5 11400 (CM8070804497015)
[[ getCurrentDecimal('11014') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11014') ]] ₴