Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Срібний хрест із розп'яттям, чорнуванням і золотою вставкою, 3 см довжина
| Виробник | Юр'їв |
| Вага | 2.5 г |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Тематика малюнка/форми | |
| Товщина | 2 мм |
| Покриття | Чорніння |
| Стан | Новий |
| Проба | 925/375 |
| Колір металу | |
| Вид каменю/вставки | Золото |
Читати повністю
Сховати
Опис Срібний хрест із розп'яттям, чорнуванням і золотою вставкою, 3 см довжина
Вага середня 2.5 гр. Довжина: 3 см. Кулон православний литий хрест зі срібла з розп'яттям, з чорнуванням і золотом Гарна детальна робота майстра, чудова якість від відомого українського виробника срібла, що зарекомендував себе, м Біла Церква. Це покупка на довгі роки, яка тішитиме своїм оригінальним зовнішнім виглядом і вигідно доповнюватиме ваш образ. Чорніння (оксидування) покращує зовнішній вигляд прикраси, захищає від дрібних пошкоджень, збільшує термін експлуатації та полегшує догляд за виробом. Золоті пластинки якісні, використовується максимальна товщина золота, завдяки чому вони не стираються й не втрачають вигляд навіть через багато років. Щільне якісне вушко не перетреться навіть за багато років. Вироби заводські мають пробу, бирку та пломбу Подарунковий мішечок *Швидка консультація* 093-153-92-01
Відгуки та питання про - Срібний хрест із розп'яттям, чорнуванням і золотою вставкою, 3 см довжина
0.0
Всього відгуків:0
Срібний хрест із розп'яттям, чорнуванням і золотою вставкою, 3 см довжина
[[ getCurrentDecimal('1490') ]] ₴