Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Юр'їв |
| Вага | 2.5 г |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Тематика малюнка/форми | |
| Товщина | 2 мм |
| Покриття | Чорніння |
| Стан | Новий |
| Проба | 925/375 |
| Колір металу | |
| Вид каменю/вставки | Золото |
| Вид виробу | Кулон |