Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Стрічкові шліфмашина акумуляторна Proxxon BS/A
| Виробник | |
| Вага | 0.9 кг |
| Живлення | |
| Регулювання кількості обертів | |
| Обмеження пускового струму | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | |
| Запобіжна муфта | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | |
| Кейс в комплекті | |
| Блокування кнопки включення |
| Блокування шпинделя | |
| Тип акумулятора | |
| Довжина стрічки/листа | 110 мм |
| Ширина стрічки/листа | 10 мм |
| Ширина шліфування | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 700 об/хв |
| Максимальна швидкість стрічки | 700 м/хв |
| Ємність акумулятору | 2.6 А / ч |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип упаковки | |
| Стан | |
| Вага | 0.9 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Кейс в комплекті | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Довжина стрічки/листа | 110 мм |
| Ширина стрічки/листа | 10 мм |
| Ширина шліфування | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 700 об/хв |
| Максимальна швидкість стрічки | 700 м/хв |
| Ємність акумулятору | 2.6 А / ч |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Стан | Нове |
Читати повністю
Сховати
Опис Стрічкові шліфмашина акумуляторна Proxxon BS/A
Стрічкова шліфувальна машина акумуляторна Proxxon BS/A надійний помічник призначений для вирішення різних завдань.
Шліфмашина Proxxon не залежить від електричної розетки, що дозволяє використовувати її в будь-якому місці. Без дроту ви отримуєте більшу свободу руху та маневреність. Незважаючи на роботу від акумулятора, Proxxon BS/A має високу потужність і швидкість, забезпечуючи ефективне шліфування різних поверхонь і матеріалів.
Легка заміна стрічки дозволяє швидко перемикатися між завданнями. Proxxon BS/A універсальна та може використовуватися для шліфування дерева, пластику, металу та інших матеріалів.
Комплектація:
- зарядний пристрій LG/A
- літій-іон акумулятор (10,8 В/2,6 Ач)
- 4 шліфувальні стрічки (по 2 шт. зернистості 80 та 180)
- поставляється в пластиковому кейсі.
Відгуки та питання про - Стрічкові шліфмашина акумуляторна Proxxon BS/A
0.0
Всього відгуків:0