Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сумка Case Logic Attache 16" QNS-116 Black
Немає в наявності
Код:002130369
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сумка Case Logic Attache 16" QNS-116 Black
| Виробник | |
| Вага | 0.64 г |
| Матеріал | EVA |
| Тип | |
| Колір | Black |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 386 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 274 мм |
| Зовнішні розміри | 417 x 290 x 41 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка Case Logic Attache 16" QNS-116 Black
Особливості:
- Чохол з ударостійкого пресованого матеріалу EVA призначений для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16"
- Завдяки широкому асортименту колірних рішень і унікальному оздобленню в стилі ременя безпеки ви будете відмінно виглядати з цією сумкою в автомобілі
- Товстий шар ущільнювача захищає і надійно фіксує пристрій, не дозволяючи йому бовтатися в сумці
- Дизайн «розкладачка» і наявність вентиляційних каналів дозволяють використовувати нетбук, не виймаючи його із чохла, без ризику перегріву
- Підбиті ручки та знімний ремінь через плече для комфортного перенесення
Відгуки та питання про - Сумка Case Logic Attache 16" QNS-116 Black
0.0
Всього відгуків:0
Сумка Case Logic Attache 16" QNS-116 Black
[[ getCurrentDecimal('2006') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2006') ]] ₴