Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Кордура |
| Колір | Чёрный |
| Страна производитель | Украина |
| Количество лямок | 1 |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle |
| Производитель | Без бренда |
| Товар | Тактическая сумка для активной жизни, Мужская стеганая сумка через плечо, Тактические сумки для города NI-88 |
Характеристики Сумка чоловіча брезентова military, Чоловічі сумки через плече, Якісна тактична сумка з кобурою NI-88
Немає в наявності
Код:003944406
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами