Маркетплейс твоєї Країни![]()
Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
В наявності
Код:002623861
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
| Виробник | |
| Вага | 0.41 г |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.4 " |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Тип сумки | сумка |
| Призначення | класичні |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Зовнішні розміри | 450 x 290 x 40 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black (SB-179) виготовлена з матеріалу Ripstop Nylon, міцного водостійкого поліамідного матеріалу великої щільності, який забезпечить вашому ноутбуку і аксесуарам надійний захист від дощу і снігу. Завдяки поліамідному покриттю, сумка надовго збереже привабливий зовнішній вигляд навіть при активній експлуатації. Перевагою цієї моделі є внутрішній захист відділення для ноутбука подвійними подушками. Сумка досить містка, крім відділення для ноутбука є зовнішня кишеня для різних аксесуарів і документів. Дана модель більш легка і компактна, ніж її аналоги з поліестеру, при цьому більш зносостійка.
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука Grand-X 17.4'' Black (SB-179)
[[ getCurrentDecimal('660') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('660') ]] ₴