Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1701 black (NB1701BK)
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 420 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 300 мм |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1701 black (NB1701BK)
Сумка для ноутбука 17.3" Vinga - це зручна сумка для ноутбука з діагоналлю екрана 17.3 дюймів, яка виконана з сучасного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями. Універсальний дизайн підходить для самих різних моделей портативних комп'ютерів.Сумка забезпечить достатньо місця не тільки для зберігання вашого ноутбука, але і для папок, документів та інших додаткових предметів, необхідних під час перебування далеко від дому або офісу.Це ідеальний вибір для професійних користувачів, які проводять багато часу в роз'їздах.
Призначення: класичні Тип сумки: сумка Рекомендований розмір ноутбуку: 17.3" Спосіб закриття: блискавка Кількість основних відсіків: 1 Матеріал: поліестер Особливості: регульований плечовий ремінь Внутрішня ширина під пристрій: 420 мм Внутрішня висота під пристрій: 300 мм Колір: чорнийВідгуки та питання про - Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1701 black (NB1701BK)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука Vinga 17.3" NB1701 black (NB1701BK)
[[ getCurrentDecimal('900') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('900') ]] ₴