| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Особливості | True регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 420 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 300 мм |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |