Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Светр жіночий зимовий універсальний "Новорічний подарунок" B-286
В наявності
Код:004043918
Характеристики Светр жіночий зимовий універсальний "Новорічний подарунок" B-286
| Виробник | |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Сезон | Зима |
| Колір | Чорний Чёрный |
| Стан | Нове |
| Обхват грудей | 130 см |
| Довжина рукава | |
| Оздоблення та прикраси | |
| Матеріал підкладки | |
| Склад | Хлопок - 70% Полиэстер - 25% Эластан - 5% |
| Властивості тканини |
Читати повністю
Сховати
Опис Светр жіночий зимовий універсальний "Новорічний подарунок" B-286
Цей светр - як чарівне заклинання, яке перетворить вас на головну героїню новорічної казки. Він виконаний з м'якої та теплої тканини, прикрашений сніжними візерунками та блискітками. Светр створить святковий настрій і зробить вас найкрасивішою на новорічній вечірці. Модель: 286 Тканина: тринитка на флісі Колір: білий, чорний
Розмір універсальний: Довжина виробу: 65 см. Довжина рукава: 75 см. Обсяг грудей: 130 см.
Відгуки та питання про - Светр жіночий зимовий універсальний "Новорічний подарунок" B-286
0.0
Всього відгуків:0