Світильник світлодіодний OEM DL-R101-24-4 4500K 24Втбез дистанційного пульта
продано - 0 шт.
0 шт.
Немає в наявності
Світильник світлодіодний OEM DL-R101-24-4 4500K 24Втбез дистанційного пульта Світильник виготовлений у вигляді круглого приладу білого кольору невеликої товщини. Зовнішнє виконання сучасне і лаконічне. Даний світильник не деммируется і має 4500К, що відповідає нейтральному, денного світінням. Світильник потужність 24 Вт, що рівнозначно традиційної величиною в 220 Вт зі світловим потоком 1920 лм. Світлова віддача приладу – 80 лм/Вт, індекс передачі кольору – 80 од. З використанням прогресивної технології застосування окремих лінз на світлодіодах виробнику вдалося досягти величини кута розсіювання в 170°. Арматурна частина пристрою виготовлений з металу, а розсіювач з полікарбонату. Діаметр плафона становить 33 см, а загальна товщина – 6 см. Робочі напруги вироби – від 175 до 265 В. Характеристики: Потужність: 24 W Еквівалентна потужність: 220 W Робоча напруга 176-265 V Світловий потік: 19200 Lm Температура світла: 4500 K Колір світіння: Нейтральний світло Світлова віддача: 80 Lm/W Індекс передачі кольору, Ra: 80 Тип світильника SMART світильники Тип розсіювача Матовий (Frosted) Кут світіння, ° 170 Вид монтажу Накладні Габаритний розмір, мм 330*60 Клас захисту: IP20 Клас енергоефективності: A+ Країна бренду Українські Термін служби: 40000 ч Гарантійний термін: 12 м Можливість регулювання яскравості: НЕ Диммируемые Колір плафона Білий Колір арматури Білий Матеріал плафона Полікарбонат Матеріал арматури Метал Форма плафона Коло Обертовий плафон З не повертаємим плафоном Кількість плафонів, шт 1 плафон Додаткове джерело світла Немає Спосіб включення Без вимикача Колір корпусу Білий Пульт управління в комплекті немає пульта Тип джерела світла Вбудовані LED світлодіоди Виробник Україна