Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 1.66 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Тип нагрівального елементу | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип встановлення | Напольный|Настольный |
| Рекомендована площа приміщення | 22 м² |
| Потужність обігріву | |
| Стан | |
| Цвет | Белый |