Термоетикетка Т.Еко 101*101.5 мм 500 етикеток прямокутна 10 шт White (1011015T500)
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
СПЕЦИАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: безкоштовна доставка.
Вид етикетки: Термоетикетка T-ECO
Розмір етикетки: 101х101,5 мм.
Кількість етикеток в рулоні: 500 шт.
Кількість рулонів в упаковці: 10 рулонів
Діаметр втулки: 40 мм.
Діаметр рулона: 98 мм. *
- зовнішній діаметр рулону може мати відхилення - 2 + 2 мм, пов'язане з допусками на щільність вихідного матеріалу і щільності намотування кінцевого рулону на різному устаткуванні.