Термоетикетка Т.Еко пантон 30*20 мм 2000 етикеток прямокутна 5 шт. червона (3020T2000V40)
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
СПЕЦІАЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ: безплатна доставка.
Тип етикетки: Термоетикетка T-ECO
Розмір етикетки: 30х20 мм.
Кількість рулонів у пакованні: 5 рулонів
Діаметр втулки: 40 мм.
Діаметр рулону: 95 мм.