Маркетплейс твоєї Країни![]()
Термометр-пирометр безконтактна TE-808 для тела (32 - 42.9 ℃), предметів (0 + 100 ℃)
В наявності
Код:004044609
Характеристики Термометр-пирометр безконтактна TE-808 для тела (32 - 42.9 ℃), предметів (0 + 100 ℃)
| Виробник | |
| Вага | 0.16 г |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Тип | Термометр |
| Принцип действия | Инфракрасный |
| Тип визуализации | Текстово-цифровой |
| Единица измерения | °С/°F |
| Максимальный диапазон измерений | 100 |
| Минимальное рабочее расстояние | 0.05 |
| Максимальное рабочее расстояние | 0.15 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Монитор | LCD |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Дополнительный источник питания | Батарейки одноразовые |
| Напряжение | 3 |
| Упаковка | Коробка |
| Доставка/Оплата | Срок доставки 5 дней / Предоплата от 200,00 грн. |
Читати повністю
Сховати
Опис Термометр-пирометр безконтактна TE-808 для тела (32 - 42.9 ℃), предметів (0 + 100 ℃)
Термометр-пирометр безконтактний TE-808 для тіла (32 - 42.9 °C), предметів (0 + 100 °C)
Загальна:
Термометр інфрачервоний TE-808 - це відмінне рішення для побутових цілей. Термометром можна миттєво вимірювати як температуру різних поверхонь, так і температуру тіла в медичних цілях. Він оснащений ефективним датчиком, Який здатний всього за пару секунд визначити температуру тіла і виводить свідчення на великий цифровий екран. А З огляду на, що працює він без дотиків, його використання набагато безпечніше і гігієнічно. Тому такий термометр стане незамінним помічником для всієї родини. Термометр безпечний в роботі і часто використовується в педіатрії.
Будь-яка мама знає, як складно і довго виміряти температуру малюка стандартними класичними термометрами. Якщо раптом малюк пріболеет, то турботлива мама буде міряти її кожну годину, а то й кожні пів години. Витрачають при цьому багато сил і часу, яких тепер Бракує, але ж температуру малюка можна вимірювати за 1 секунду. НЕ торкаючись до дитини, а не турбувати його зовсім!
Пропонуємо скористатися безконтактним інфрачервоними термометром (Пірометр), для вимірювання температури досить піднести прилад на відстань 1-5 см до чола малюка і натиснути кнопу "Курок". Протягом однієї секунди температура відобразиться на РК-дисплеї.
Також цим чудовим пристроєм можна виміряти температуру молока або іншої рідини, або навіть поверхні предмета!
Термометр дуже простий в управлінні, і при цьому містить всі необхідні функції і настройки.
Основні сфери застосування термометра / пирометра для тіла TE-808:
Дошкільний дитячі установи; школи; лікувально-профілактичні установи; побут.
Особливості термометра:
1. Безконтактний
2. Висока точність вимірювання
3. Два температурні режими: шкала Фаренгейта і за шкалою Цельсія
4. Автоматичне відключення: після 7 секунд бездіяльності
5. Забезпечення функції вибору об'єкта: тіло людини або предмет
6. ЖК-дисплей
7. Підсвічування
Вимірювання температури: направте термометр на об'єкт з дистанції 5-15 см для Найбільш точного вимірювання. Кнопка перемикання між режимами вимірювання температури людського тіла і температури поверхні.
При вимірюванні температури тіла необхідно піднести наблизити вимірювальний прилад на 5-15 см, натиснути на курок і вважати показання.
На точність вимірів можуть влият:
волосся; піт; рух повітря в зоні вимірювання; збільшена відстань; рух тіла.
Технічні характеристики:
Одиниця виміру: за Цельсієм / Фаренгейтом (перемикається) Діапазон вимірювань:
1. Для людини: 32-42,9 °C
2. Предмети: 0-100 °C (32-212.0 ° F)
Точність: ± 0.1 °C для 32.0-42,9 °C (89,6-109.3 ° F) предмети ± 1.0 °C (0-100 °C (32-212.0 ° F). Вимірювання часу: 1 секунда Ефективна відстань: від 5 до 15 сантиметрів Робоча температура: від 10 до 40 градусів Цельсія, вологість 80 відсотків Температура зберігання: від -25 до +55 градусів за Цельсієм Джерело живлення: 2x AAA Розміри: 153 (L) x 93 (W) x 41 (D) mm Вага: 161г
Комплектація:
1. Інфрачервоний безконтактний термометр TE-808
2. Картонна упаковка
3. Керівництво користувача.
Зображення змодельовані і надаються тільки з ілюстраційні метою.
Характеристики зовнішнього вигляду, дизайну і графічного інтерфейсу, які не впливають на роботу приладу, можуть бути змінені без попередження.
Ваш виріб може відрізнятися від того, що зображено на малюнку.
Відгуки та питання про - Термометр-пирометр безконтактна TE-808 для тела (32 - 42.9 ℃), предметів (0 + 100 ℃)
[[ getCurrentDecimal('1242') ]] ₴