Точковий світильник VIDEX Back 26W 5000K VL-DLBR-265 вбудований круглий
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Переваги:
  • Надтонкий корпус 30 мм дає змогу встановлювати світильник у найбільш зручному місці.
  • Просте і зручне кріплення для легкого монтажу світильника, з яким впорається і новачок.
  • Широкий діапазон робочої напруги забезпечує стабільну роботу світильника за стрибків напруги від 185 до 265 В.
  • Значно економить електроенергію
  • Відсутність шкідливих речовин під час виготовлення.
Технічні характеристики:
  • Потужність: 26 W
  • Категорія: Світильники Downlight
  • Світловий потік: 2600 Lm
  • Якість світла: > 80 Ra
  • Гарантійний термін: 2 роки
  • Напруга: AC 185-265 V
  • Енергоефективність: 100 Lm/W
  • Клас енергоспоживання: А+
  • Кут розсіювання: 140°
  • Максимальна сила струму: 196 mA
  • Коефіцієнт потужності: 0.6
  • Розміри: 295 mm x 30 mm
  • Діаметр врізного отвору: 281-286 mm
  • Клас захисту, IP: 44
  • Робоча температура: -20°C ~ +40°С
  • Тип монтажу: Вбудований