Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Бамсик |
| Тип | Трактор |
| Довжина | 370 мм |
| Тип | |
| Упаковка | Сетка |
| Колір | |
| Стан | |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | Сетка |
| Состояние | Новое |
| Длина | 370 мм |
| Ean | 4820123763974 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Бамсик |
| Тип | Трактор |
| Довжина | 370 мм |
| Тип | |
| Упаковка | Сетка |
| Колір | |
| Стан | |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | Сетка |
| Состояние | Новое |
| Длина | 370 мм |
| Ean | 4820123763974 |