Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вікова група | |
| Тип | |
| Конструкція | |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Колір | |
| Матеріал рами | |
| Стан | |
| Особливості | |
| Висота рульової стійки | 61 см |
| Гарантийный срок | 1 |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней / Предоплата от 200,00 грн. |
| Вид | Самокат |
| Група | Ролики, скейтборд і самокати |
| Підгрупа | Самокати |
| Сезонність | Всесезон |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
Характеристики Трюковий самокат Maraton Fuzion X3 Pro (Золотий) | Самокат для трюків із системою HIC, алюмінієві литі диски 100 мм, ABEC 7
В наявності
Код:004041643